Firma ThermoFloor oferuje montaż i wykończenie tarasów, elewacji i podłóg drewnianych. Nasza firma zajmuje się także wykonaniem hydroizolacji, która jest pierwszym elementem w budowie tarasu.

Do tarasów i wybranych elewacji z thermodrewna stosujemy wysokiej jakości system ukrytego montażu. W tarasie czy elewacji nie widać żadnych wkrętów, co podnosi ich walor estetyczny i użytkowy. Tego rodzaju montaż zwiększa także żywotność desek, gdyż nie narusza ich powierzchni.

Proponujemy kompleksowe wykonanie elewacji tj. ocieplenie (styropian/wełna) pod deskami, malowanie wraz z montażem elewacji drewnianej. Sposób montażu elewacji drewnianej uzgadniamy z klientem.

Wykonujemy także rolety drewniane na wymiar i wg życzenia klienta. Nasze produkty można zobaczyć w zakładce Realizacje.

Dodatkowo proponujemy wykonanie donic drewnianych, śmietników i ławek idealnie pasujących do desek tarasowych i elewacyjnych. Donice prostokątne, kwadratowe, czworokątne rozszerzane ku górze, a także inne kształty na zamówienie.

View the embedded image gallery online at:
http://thermofloor.pl/montaz#sigFreeId7da31f7eef

Zajmujemy się także konserwacją tarasów wykonanych z desek z thermodrewna i z tradycyjnych desek tarasowych. Drewno bez zabezpieczenia patynuje, co bywa pożądane przez wielu użytkowników. Ze względu na swoje walory thermodrewno nie wymaga zabezpieczania, a bez olejowania zmienia odcień na delikatny szary. Olejowanie tarasu poprawia walory wizualne, a także zabezpiecza deski przed warunkami atmosferycznymi (wymagane w przypadku tradycyjnej deski tarasowej). Zazwyczaj taras drewniany olejuje się dwa razy do roku – wiosną w celu odświeżenia kolory przed sezonem oraz późną jesienią w celu odżywienia drewna przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Do konserwacji i odświeżania tarasów po zimie stosujemy najwyższej jakości olejów oraz lazur olejnych.

 

View the embedded image gallery online at:
http://thermofloor.pl/montaz#sigFreeIdc2c1c44e7a

Deski tarasowe wykonane z drewna modrzew, bangkirai itp. tradycyjnie montowane na wkręty można montować także za pomocą systemu ukrytego montażu marki Sihga. Poniższy film obrazuje zasadę działania systemu.